Údržba kydexového pouzdra

Údržba kydexového pouzdra

Kydexové pouzdro je velice odolné proti mechanickému poškození a různým druhům chemikálií.

O kydexové pouzdro je ovšem nutné se patřičně starat. Případné nečistoty lze opláchnou pod tekoucí vodou, a to i s použitím saponátů na nádobí. Po umytí pouzdra jej doporučujeme promazat tekutým silikonem, který zajistí obnovu ochranného filmu kydexového pouzdra a zlehčí chod zbraně v pouzdru.

Podobné články

Výhody kydexových pouzder
Kydexová pouzdra OMEGA HOLSTERS jsou samosvorná kydexová pouzdra.Jsou určená pro skryté nošení zbraní a taktických doplňků. Nabízí Vám tyto výhody: BEZPEČNOST - Kydexové pouzdro vždy kryje lučík. Zbraň v kydexovém pouzdře OMEGA HOLSTERS drží naprosto jistě i bez pojistky, a to i při velmi dynamickém pohybu, ve všech možných pozicích, včetně pozice hlavou dolů. KVALITA - Kydex je velmi pevný a houževnatý materiál. K pouzdru se můžete chovat velmi hrubě, aniž by utrpělo více než kosmeticky. Na všechna naše pouzdra poskytujeme nadstandardní záruku. Pokud b..
Kydexová pouzdra CopShop.cz již neexistují?!
Můžete zůstat v klidu, kydexová pouzdra CopShop.cz existují i nadále, jenom jsme se přejmenovali na OmegaHolsters.cz.Důvodů bylo hned několik, ale tím nejdůležitějším důvodem, bylo sjednocení obchodní značky Omega Holsters s názvem naší nové firmy Omega accessories, s.r.o..Nadále vyrábíme kydexová pouzdra na zbraně a jejich příslušenství, i nadále vyvíjíme nová vylepšení (jako například naše nová kovová poutka s nastavitelnou velikostí pro opasek), rovněž se věnujeme i rozšiřování stávajícího sortimentu a samozřejmě Vám budeme zajišťovat záruční i pozáruční opravy z eshopu CopShop.cz...